Chimera
Παρακαλώ συνδεθείτε με τον λογαριασμό σας για να δείτε τις κατηγορίες του forum, να σχολιάσετε, να διαβάσετε, να μάθετε, να λύσετε τα προβλήματα σας!
Chimera
Παρακαλώ συνδεθείτε με τον λογαριασμό σας για να δείτε τις κατηγορίες του forum, να σχολιάσετε, να διαβάσετε, να μάθετε, να λύσετε τα προβλήματα σας!
Chimera
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Καλός Ορίσατε στο Forum του Chimera
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AlexakozZz
Μέλη
Μέλη
AlexakozZz


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Points : 114
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2012
Ηλικία : 29

Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα!   Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΤετ Ιουλ 18, 2012 4:43 pm

Αποφασισα να σας διηγούμαι να νέα μου σε αυτον τον υπέροχο σέρβερ καθημερινά!Λοιπον σήμερα έμαθα πως είμαι gm ή sa,εμαθα επισης πως οσοι εχουν δηλητηριώδες σπαθί μέσα στο παιχνίδι είναι και αυτός gm... πραγματικά συναρπαστικα πράγματα έγιναν αυτή την ωραία ημέρα!Επίσης μου δήλωσαν καπιοι πως με λενε αλλιώς και οχι Αλεχ... τι να πω... σε μια μέρα με κάνετε gm και μετα μαε βαφτισατε κιολας...Μπραβο στα παιδια που διαδιδουν χαζομαρες απο εδω και απο εκεί σε ολο τον σέρβερ χορις να εχουν ιδέα...Συνεχίστε σας πληροφορώ πως γελάω όλη μέρα με αυτά που λέτε ΤΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ !!!!!


Το θεμα ειναι ανοικτο για ολους οσους θελουν να γελασουμε παρεα!


Έχεις 1 προηδοποίηση για τριπλό ποστ!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [BA]PanaGoC στις Τετ Ιουλ 18, 2012 10:10 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Για τριπλό ποστ που απαγορεύετε!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[BA]PanaGoC
Board Admin [BA]
Board Admin [BA]
[BA]PanaGoC


Αριθμός μηνυμάτων : 145
Points : 245
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα!   Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΤετ Ιουλ 18, 2012 10:08 pm

Απαγορεύετε το τριπλό ποστ! Καλήτερα να κάνεις edit το ίδη ειπάρχον θέμα σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://taporomena.blogspot.gr
AlexakozZz
Μέλη
Μέλη
AlexakozZz


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Points : 114
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2012
Ηλικία : 29

Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα!   Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΠεμ Ιουλ 19, 2012 8:20 am

Να με και σημερα κοντα σας! Εχωωω νεα να σας πω χΔ !
Σημερα εμαθα λοιπον στον ωραιο σερβερ μας πως εχω dmg hack και πως θα στειλουν αναφορα στους gm kai ston sa περα απο αυτο...Κιαλα ατομα που υποστιριζουν πως οι gm μου δινουν ιτεμς καθως και καπιο αλλο ατομο του παιχνιδιου... 1 ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΖΩΑ (γιατι για ζωα προκειται επιδη δεν εχουν μυαλο) ΝΑ ΗΤΑΝ Η ΖΙΛΙΑ ΨΟΡΑ!!!Επιδη εχω φιαξει φυλλ αμυνες ειμαι και gm???Λιγο μυαλο ρε πεδια ειμαι φυλλ διατριση και κριτικαλ και μου λεει ο αλλος πως μου κανεις 3k dmg και το λεει και πολυυυ τι αλλο να πω δεν ξερω!!!(ελπιζω αυτα τα παιδια να παρακολουθουν το forum μας η εστο να δουν αυτα τα post στο μελον)+ Οσο για την αρμορ μου: την εχω κανει δροπ απο τον κοκκινο δρακο για τα παιδια που δεν ξερουν αμα πατε στις σημειωσεις σας θα δειτε πως ο κοκκινος δρακος πεταει τετιες αρμορ σαν την δικια μου 90λβλ δηλαδη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Lord
MOD
MOD
[MOD]Lord


Αριθμός μηνυμάτων : 218
Points : 262
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 27

Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα!   Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΠεμ Ιουλ 19, 2012 8:39 am

να εκφράζεσαι λίγο καλύτερα και μην ασχολείσαι μαζί τους τα ίδια λέγατε και για τον blaze και το παιδί ανακγάστηκε να διαγραψη τον παίχτη του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexakozZz
Μέλη
Μέλη
AlexakozZz


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Points : 114
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2012
Ηλικία : 29

Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα!   Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΠεμ Ιουλ 19, 2012 8:50 am

Σημειωσε ομως πως ο blaze ηταν gm και το ειχε πει και ο ιδιος αλλα εγω τα περναω ολα αυτα αδικα χωρις να εχω κατι να κρυψω!!! Αν θεωρεις πως δεν εκφραστικα καλα κλειδωσε το τι να πω , τετια τους αξιζουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Lord
MOD
MOD
[MOD]Lord


Αριθμός μηνυμάτων : 218
Points : 262
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 27

Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα!   Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΠεμ Ιουλ 19, 2012 9:09 am

εγώ όταν είπα να εκφράζεσεαι καλύτερα ενοω για το ζώα που είπες καπιοι μπόρι να παρεξειγιθουν και μετά να δημιουργήθη ένα μπάχαλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexakozZz
Μέλη
Μέλη
AlexakozZz


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Points : 114
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2012
Ηλικία : 29

Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα!   Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΠεμ Ιουλ 19, 2012 9:17 am

lol! αυτο ακριβως ενοουσα αυτοι που τα λενε αυτα για μενα τετιες κουβεντες τους αξιζουν τιποτα καλυτερο !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[MOD]Lord
MOD
MOD
[MOD]Lord


Αριθμός μηνυμάτων : 218
Points : 262
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 27

Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα!   Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΠεμ Ιουλ 19, 2012 9:24 am

εντάξει μπορεί να τους αξίζουν τέτοιες κουβέντες αλλά δεν είναι ανάγκη να το λέμε παντού Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[BA]PanaGoC
Board Admin [BA]
Board Admin [BA]
[BA]PanaGoC


Αριθμός μηνυμάτων : 145
Points : 245
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα!   Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΠεμ Ιουλ 19, 2012 11:04 pm

#κλειδώνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://taporomena.blogspot.gr
[MOD]Lord
MOD
MOD
[MOD]Lord


Αριθμός μηνυμάτων : 218
Points : 262
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 27

Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα!   Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΠαρ Αυγ 10, 2012 3:12 am

μεταφέρετε στο καλάθι αχρήστων #
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χορηγούμενο περιεχομένο





Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα!   Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! Empty

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Chimera :: Καλάθι Αχρήστων :: Καλάθι Αχρήστων-
Μετάβαση σε:  
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Youtube Subscribe
Πρόσφατα Θέματα
» ΑΠΟΡΙΑ!!!!!!
Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΠεμ Αυγ 30, 2012 6:06 am από OMORFOULIS23

» items.....
Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΠεμ Αυγ 30, 2012 3:58 am από Kuno

» REVENTON ON
Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΠεμ Αυγ 30, 2012 2:49 am από μωρο

» Ποσο καλός είσε στο μέτριμα? :P
Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΤετ Αυγ 29, 2012 4:15 am από jbrcre

» drop yang!!!
Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΤρι Αυγ 28, 2012 8:26 am από Lonelyheart

» δια παντος αποριες
Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΤρι Αυγ 28, 2012 8:16 am από [HT]EPICBOY

» Βιντεάκι μ τον Bieber :D χαχαχα δείτε το !
Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΤρι Αυγ 28, 2012 7:42 am από Αναφορά

» παιχνιδάκι
Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΔευ Αυγ 27, 2012 10:59 am από [HT]EPICBOY

» Απορια....
Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα! EmptyΔευ Αυγ 27, 2012 9:50 am από [HT]EPICBOY

Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
Κανένας
Πιο ενεργά θέματα
Ποσο καλός είσε στο μέτριμα? :P
παιχνιδάκι
[ForumGame] Λεξοπλάστης
Διαφιμιση αλλου σερβερ???
Σχετικα με events
Τα νεα μου αποκλειστικα καθημερινα!
Οδηγος αποτολης του Seon-Hae
Σχετικα με ban
Αποστολή Βιολόγου 30LV
Βιντεάκι μ τον Bieber :D χαχαχα δείτε το !
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 153
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η GM4forEVER

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 1002 θέματα σε 214 θέματα
Λέξεις Κλειδιά